Kes ma olen?

Mina olen Mari
Beebitolmu hing, süda ja looja
Tervisedendaja
Viljakusmentor
Keeletoimetaja
(Psühholoog)  
Naine
Abikaasa
Ema
Maailmaparandaja

Kust ma tulen, mis mulle meeldib ja mida ma väärtustan?
Olen 33-aastane Viljandist pärit kaksik. 
Mul on kaks vanemat venda ja imelised vanemad.
Olen õnnelikult kihlatud ja ema imearmsale 3-aastasele pojale, kes on mu suurim inspireerija ja õpetaja.

Mulle on väiksest peale tohutult meeldinud loodus ja loomad. Kodus olid meil pidevalt erinevad loomad: kalad, rotid, hiired, hamstrid, kassid ja koerad, you name it. Siiani kallistan oma aias ekslevaid konnakesi või toidan pesast alla kukkunud linnukesi.
Keskkoolis armastasin matemaatikat, aga õppima läksin hoopis psühholoogiat, seejärel keeletoimetamist ja hispaania keelt ning lõpuks tervisedendust.
Olen elanud Eestis ja Hispaanias. Minus on tuline reisisell ja õnneks on elu pakkunud selleks ka palju võimalusi. Aga olen ka tõeline Eesti patrioot, see kõige parem koht, kus elada, sest siin on minu inimesed!

Minu esimene töökoht oli @ugalateatrikohvik, minu lapsepõlv mööduski pm Ugalas kolades. Seetõttu lööb veel ilmselt siiani minus vahel lõkkele väike näitleja. Olen olnud matemaatika eraõpetaja, müüja rõivakaupluses, lennupiletite kontrollija, lasteaiakasvataja, referent Eesti Kaitseväes. Hetkel edendan riiklikult laste ja noorte vaimset tervist ja töötan spetsialistina Tervise Arengu Instituudis.

Armastan head huumorit, minus on pisike gurmaan ja suur maailmaparandaja. Õnneks on mul kaaslane ja sõbrad, kes täidavad kõik need kolm armastust. Naudin organiseerimist, üllatamist, aias ja kodus nokitsemist. Mulle meeldib jooga, aga ka jõutreening, ujumine ja rattasõit. Jalga panen pigem mäe- kui murdmaasuusad. Kui jalutan, siis pigem kaaslasega. 

Minus on tohutu empaatia, täiesti tavaline, kui leiad mind nutmas ka action-filmi ajal.
Olen perfektsionist ja nii ei suuda ma tihti otsustada, mida restoranis tellida.

Minu kogemuse kohta saad lugeda ja videot vaadata SIIT.