Kuidas Beebitolm alguse sai?

VAJASIN FILTRIT
Olime oma kahte triipu püüdnud veidi üle 3 aasta ja esimene visiit viljatusravikliinikusse oli selja taga, kui tundsin, et minusse on kogunenud tohutult palju emotsioone ja vajan võimalust nende filtreerimiseks. Vajan kohta, kus võin olla anonüümne, kus ei anta hinnanguid ja kuhu saan ka mälestuseks kirja panna kõik kogetu, kõik tunded ja mõtted. 
ALUSTASIN ESIMEST BLOGI
Nii hakkasin ma esimest korda elus pidama blogi (@beebitolm). 
Minu jälgijad ja kaasaelajad olid peamiselt välismaalased. Eestis oli sel ajal kogu see teema põrandaalune ja mõttekaaslasi leida oli raske. 
Nii tutvusin ka mina teiste riikide kogukondadega. Tekkisid päris sidemed, tugev empaatia ja avardus silmaring. Nägin kui võimas on mujal maailmas see kogukond ja kui palju on Eestis selles valdkonnas puudu või puudulik. 
Beebitolmu nimi saigi alguse neist ingliskeelsetest kogukondadest, kus naised soovisid omavahel beebitolmu (ingl. k. babydyst). See kõlas eesti keeles nii kaunilt ja nii tõin selle väljendi ka Eesti kunstliku viljastamise kogukonda.
SEEMNED HAKKASID IDANEMA
Juba siis, ise alles emadust igatsedes, hakkas tärkama minus soov luua Eestisse midagi sarnast: 
tõsta inimeste teadlikkus viljakusest ja viljatusest, eemaldada neilt teemadel silt "tabu", pakkuda kõige paremat tuge, inspiratsiooni, motivatsiooni kõigile neile, kes on sel teekonnal naisest emaks või mehest isaks. 
SÜNDIS BEEBITOLM
Jäin aga ise üsna pea pärast blogi alustamist tänu kunstlikule viljastamisele beebiootele ja nii jäi kogu tegevus pausile. Aga need seemned olid mu hinge nii tugevalt juurdunud, et ma ei saanud neid peast ei raseduse ajal ega pärast lapse sündi. 
Ja siin ma olen, 5 aastat hiljem oli mu hinges julgus ja kindlus tulla oma unistusega laiema publiku ette ja nii Beebitolm sündiski. 

Kõik minu kogemused, püüdlused, võitlused, otsingud ja ka kukkumised inspireerisid mind looma Beebitolmu!

... ikka selleks, et Sinul oleks sel teel kergem, et oleksid teadlikum, julgem, enesekindlam, rohkem hoitud ja aktsepteeritud!


Mida Beebitolm pakub? 

Millist Beebitolmu meedias lendleb?
UURI SIIT